Podgrzewacze, pojemniki i kosze

Wyposażenie gastronomiczne to najróżniejsze elementy, które zebrane w jedna całość sprawia, że lokal może sprawnie działać. Chodzi tutaj chociażby o garnki najróżniejszej wielkości, piece do gotowania, lodówki, zamrażarki o najróżniejszej pojemności oraz wiele innych. Sprzęt gastronomiczny to również zastawa stołowa oraz komplety sztućców, bez których nie może obyć się żaden lokal oraz restauracja.

Dla gastronomii

Firma Verlo już od wielu lat produkuje sprzęt gastronomiczny, który również pomaga w prowadzeniu całego interesu. W ich ofercie można znaleźć najróżniejsze podgrzewcze do dań ciepłych oraz pojemniki, w których można trzymać dania z zimnego bufetu. Trzeba przyznać, że takie urządzenia są bardzo przydatne, w szczególności, jeżeli w Waszym lokalu obowiązuje szwedzki stół w porach posiłku (jest to bardzo często spotykane w hotelowych restauracjach) lub jeżeli firma zajmuje się cateringiem i obsługiwaniem wielkich imprez.

Najróżniejsze akcesoria

Wyposażenie gastronomii to również małe akcesoria, które uzupełniają wystrój w lokalu gastronomicznym. Mowa tutaj chociażby o małych koszach wiklinowych, w których umieszczane są sztućce dla pojedynczego klienta. Firma Verlo zajmuje się produkowaniem takich koszy z ciemnej oraz jasnej wikliny. W ich ofercie można znaleźć wspomniane już małe koszyki oraz większe kosze, w które można włożyć większą ilość sztućców dla wszystkich klientów restauracji.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.