Jakość z atestem

Pierwszym kryterium doboru sprzętu, którym wyposażymy kuchnię, jest atest Państwowego Zakładu Higieny. Ze względu na bezpieczeństwo stosowania najlepiej zdecydować się na nowe modele. Sprzęt z drugiej ręki może nie zagwarantować nam w pełni bezpiecznego użytkowania.

Używane maszyny nie zawsze da się z powodzeniem włączyć w nowoczesne ciągi wydawcze. Nie powiedzie się wkomponowanie ich w pracę nowoczesnej kuchni. Nie chodzi tylko o np. pojemniki  do szaf chłodniczych, lecz również o możliwości wymiany poszczególnych części oraz podzespołów.

Cena kuchennych sprzętów najnowszej generacji może przerażać, ale dobre maszyny po prostu kosztują więcej. Płacimy za najwyższą jakość oraz bezawaryjną pracę przez lata. Podobnie rzecz ma się z akcesoriami kuchennymi. Warto wybierać krajalnice, naświetlacze, opiekacze, miksery, wielofunkcyjne roboty gastronomiczne, garnki, patelnie i przybory kuchenne sprawdzonych firm. Unikniemy wówczas częstej wymiany wyeksploatowanych czy uszkodzonych egzemplarzy, a zatem i dodatkowych kosztów.

Specjaliści szacują, że popyt na restauracje wciąż jest duży. Największe zyski przynoszą obiekty zlokalizowane w obszarach niewielkich miejscowości, gdzie nie działają silni konkurenci. Uruchomienie restauracji nie jest proste; trzeba zmierzyć się z przepisami i przebrnąć przez biurokrację. Nagrodą za zaangażowanie jest rosnąca grupa zadowolonych klientów.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.